Gastro management

Kurz Gastro management

Pre koho je kurz určený?

Kurz je určený pre všetkých nadšencov v segmente GASTRO. Kurz odporúčame pre šéfkuchárov,  F&B manažérov, prevádzkarov a manažérov prevádzok.

Téma kurzu

STRATÉGIA PODNIKU
EKONOMICKÁ KONDÍCIA PODNIKU
/TVORBA ROZPOČTU, CENOTVORBA, KALKULÁCIE/
ZÁSOBOVANIE, DODÁVATELIA
ZAMESTNANCI /DOCHÁDZKA, ZAMESTNANECKÁ STRAVA,
PRAKTICKÉ UKÁŽKY

Lektor

Zuzana Sabolová

Kedy a kde

Rozsah kurzu: 2 dni (16 hod)
Cena kurzu: 189€
Miesto konania:  Bratislava, ASTON Business Hotel

Termíny: 20.-21.6.2023

V cene kurzu sú zahrnuté prezentácie, 2 x denne občerstvenie a obed. Nie som platcom DPH.

Referencie:

„Modul akadémie hoteliera sme absolvovali v oblasti Gastromanažmentu. Zúčastnili sme sa v zložení Restaurant manager a Sales&Marketing Manager. Akadémia bola pre nás veľkým prínosom. Veľmi dobre zorganizované, poznatky zhrnuté do bodov z rôznych oblastí (kalkulácie, personalistika, ako pristupovať k zamestnancom, ako ich motivovať, spolupráce s dodávateľmi, naše práva a povinnosti v gastronómií…).
V neposlednom rade vyzdvihujeme zoskupenie menšej skupiny, čo umožňovalo porovnávanie skúseností jednotlivých hotelierov a podnikateľov a tiež živú diskusiu, ktorá zase myslím každému priniesla niečo zaujímavé čo môže praktizovať práve vo svojom zariadení. Každý mal možnosť poradiť sa ohľadom problémov v prevádzke a akýchkoľvek nejasností s odborníkmi aj s kolegami z praxe. Ešte raz sa chceme poďakovať za možnosť zúčastniť sa na akadémií a určite vrele odporúčame všetkým, od začiatočníkov po pokročilých v hotelierstve.“

Natália Solařová, Sales&Marketing manager a Simona Kmeťová, Restaurant Manager 

X