Online marketing

Kurz Online marketing

Pre koho je kurz určený?

Kurz je určený (nielen) pre manažérov hotelov a reštaurácií, ktorí plánujú marketingovú stretégiu a pre tých, ktorí priamo realizujú marketingové aktivity.

Téma kurzu

Dvojdňový kurz je zameraný na najdôležitejšie časti digitálneho marketingu, ktoré sú potrebné pre všetkých, ktorí prichádzajú do denného styku s marketingom a chcú ho rozumne používať v podmienkach 21. storočia. Účastníci kurzu budú oboznámení nielen so známymi sieťami a ich správou ako Facebook, Instagram a LinkedIn, ale tiež sa dozvedia prečo ich firma nesmie chýbať na portáloch ako Google, TripAdvisor, Foursquare. 

Kurz obsahuje základné znalosti o nastavení marketingu v rámci firemného webu (SEO, PPC, …). Prináša tiež aktuálny pohľad na novinky v oblasti digitálneho marketingu, e-mail marketingu a podrobnejšie sa venuje službe MailChimp.

Kurz je vedený cez jednoduchú teóriu doplnenú o praktické tipy používané denno-denne školiteľom. Akékoľvek nejasnosti sú na kurze preberané a vysvetlené priamo na príklade alebo inej praktickej ukážke.

Lektor

Ing.Samuel Chlpek, Social Media Specialist
Viac o lektorovi »

Kedy a kde

Rozsah kurzu: 2 dni (16 hod)
Cena kurzu: 289€
Miesto konania: Bratislava, ASTON Business Hotel

Termíny: 26.9.-27.9.2023

V cene kurzu sú zahrnuté prezentácie, 2 x denne občerstvenie a obed. Nie som platcom DPH.

X