Aby sa k Vám radi vrátili…

Celý svoj profesionálny život som strávila v hoteloch, od recepčnej až po riaditeľku 4*-hotela. Na mojej ceste hoteliera som sa roky  stretávala s rôznymi problémami a pochopila som, aké dôležité je mať nastavený správny systém fungovania prevádzky. V roli manažéra som si uvedomila, aké  úspechy  prináša profesionálna práca manažéra s tímom  a samozrejme vzdelávanie a rozvoj potenciálu  personálu.

Toto všetko ma viedlo k rozhodnutiu po 23 rokoch práce v hotelierstve začať odovzdávať svoje nadobudnuté skúsenosti pracovníkom v segmente HoReCa. V súčasnosti sa venujem tréningom, poradenským a konzultačným činnostiam v oblasti hotelierstva. Založila som a vediem vzdelávaciu inštitúciu Akadémiu Hoteliera, ktorá združuje lektorov s profesijnou praxou.

Iveta Pupišová

Iveta Pupišová

Moja cesta v hotelierstve

Hotely patria k celému môjmu profesionálnemu životu. Moja prvá skúsenosť bola práca recepčnej vo vtedy najlepšom hoteli spoločnosti INTERHOTEL Ružomberok, v Hoteli Boboty. Tu som pri prvých kontaktoch so zákazníkmi pochopila, že hotel ku mne patrí a akú dôležitú úlohu má v hotelovom komplexe RECEPCIA.

Pokračovala som ako Front Office Manager v novo otvorenom hoteli GRAND JASNA. Po výbere a zaškolení personálu, implentácii a nastavení systému prináležiacemu kategórii 4 hviezdičiek som začala budovať VIP klientelu najlepšieho hotela v Nízkych Tatrách.

Svoje skúsenosti som ďalej rozvíjala ako hotelový manažér Hotela FIM v Demänovskej Doline, ale môj sen pracovať v hoteli medzinárodnej siete mi naplnila pozícia FRONT OFFICE MANAGER v hoteli FORUM (InterContinental Hotels Group), následne rebranding na CROWNE PLAZA. Práca podľa medzinárodných hotelových štandardov bola pre mňa veľká skúsenosť. Ďalej som profesionálne rástla v pozícii manažéra Hotela ANTARES, patriaceho do talianskej hotelovej siete CARRARO HOTELS. Najväčšou výzvou však bola práca na preopennigu 4 hviezdičkového hotela SKARITZ Hotel & Residence, kde som sa stala riaditeľkou.

Po 23 rokoch práce v hotelovom sektore dnes odovzdávam svoje skúsenosti formou školení a poradenskými službami hotelierom a pracovníkom v segmente HORECA a pomáham im profesionálne vytvoriť príjemné prostredie pre hostí.

Kontaktujte ma:

Kontaktný formulár

Referencie

„Keďže bol tréning vedený osobou, ktorá má dlhoročné skúsenosti z praxe, priniesol mi najmä veľa nových praktických skúseností zo života hotelierov a personálu.
Situácie z praxe môžu byť rôzne, tento tréning mi pomohol nenechať sa nimi zaskočiť. Pomohol mi objaviť úplne nový pohľad.“

PhDr. Lucia Vojtáneková, HR MANAGER THERMAL PARK Šírava
X